CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Na terenie zabytkowej Willi Fabrykanta, która była częścią XIX – wiecznej fabryki bawełny w Świeradowie-Zdroju, w odrestaurowanych budynkach mieści się nowo powstały hotel Cottonina Villa & Mineral SPA Resort. Rewitalizując to unikalne miejsce w regionie, Cottonina tchnęła w nie drugie życie – zdefiniowała i wykorzystuje jego potencjał całkowicie na nowo.

Jedyne w Polsce mineralne SPA.

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to wyjątkowy obiekt, w którym ukoisz swoje zmysły, zrelaksujesz ciało i umysł. Pierwsze w Polsce Mineral SPA zostało stworzone z myślą o osobach pragnących odzyskać siły witalne. Menu SPA jest pełne zaskakujących zabiegów – opartych na bogactwie złóż minerałów z Gór Izerskich oraz naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych produktach. Wśród wyjątkowych rytuałów warto zwrócić uwagę na zabiegi „Izerska Łąka” czy z „Z Ogrodów Królowej Bony”, z których można skorzystać w sześciu gabinetach SPA. To luksusowa pielęgnacja, której siłą są skuteczne, a jednocześnie nasycone energią produktów. Wszystkie rytuały proponowane przez Mineral SPA opracowane są według innowacyjnych formuł na bazie  kosmetyków, których–bogaty skład został oparty na unikalnych minerałach i naturalnych składnikach. Dzięki temu, profesjonalna pielęgnacja oraz kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej pomogą zregenerować siły, a także poprawić kondycję i wygląd skóry.

Piękne zabytkowe wnętrza Willi Fabrykanta, obsługa na najwyższym poziomie, a także wyjątkowe zabiegi i aktywny wypoczynek – to tylko kilka elementów które wyróżniają pakiety Cottonina Villa & Mineral SPA Resort dla biznesu. Oferta za każdym razem jest przygotowywana indywidualnie, by jak najpełniej odpowiadała na potrzeby klientów. Wyjątkowe usługi concierge dla klientów biznesowych – to profesjonalna opieka, która zapewni wysoką skuteczność i wysoką jakość organizowanych spotkań, szkoleń i konferencji. Dla regeneracji i odpoczynku  Mineral SPA proponuje wszystkim zapracowanym osobom ekspresowe zabiegi, na które wystarczy poświęcić tylko 30 minut, aktywny wypoczynek na łonie natury, a także basen, sauny czy jacuzzi.